Podpůrně-terapeutická skupina nabízí průběžnou podporu všem, kteří na své malé či velké starosti (i radosti) nechtějí být sami. Je zde prostor pro sdílení zkušeností, názorů, radostí i frustrace, které zažíváte ve vztazích či své rodičovské roli (pro účast ve skupině však není podmínkou být rodičem). Ve skupině můžete najít podporu při nacházení nových cest ke svým blízkým, k dětem i k sobě.

Do skupiny je možné přinést jakékoliv téma. Nejčastěji mluvíme o výchově dětí a partnerských vztazích, ale zabýváme se též osobním rozvojem, bilancováním a hledáním smyslu v životě.

K využívání podpůrně-terapeutických skupin nás vede dobrá zkušenost, že i malá skupina může člověku poskytnout nesrovnatelně větší podporu, než jakou dokáže nabídnout individuální konzultace. Pestřejší je také paleta nápadů a zkušeností, ze které je při hledání řešení problémových situací možno vybírat. Skupina potvrzuje pravidlo, že sdílená starost je menší a sdílená radost mnohonásobná.

Skupina pro ženy je pro Vás otevřená každou sudou středu od 16:00 do 17:30 hod a vede ji Mgr. Iva Volfová.

Letáček zde.

Sk pro ženy

Skupina je pro vás poskytována zdarma a je otevřená, což znamená, že můžete přijít kdykoliv v průběhu roku – jednorázově či pravidelně.
Skupiny jsou nedílnou součástí komplexní rodinné terapie a doprovází podporovaná setkávání. Rodinná terapie však pro účast na skupině není podmínkou.